Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Bir markanın tüm dijital hizmetlerini en iyi şekilde karşılamak için kurulmuş olan Tan Bilişim, sizlere Web Sitesi, E-Ticaret, IOS ve Android Mobil Uygulama, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Danışmanlığı, SEO, Yazılım alanlarında hizmet vermektedir. İnternetin gücünün giderek arttığı dünyada verdiğimiz bu hizmetler bir markanın/işletmenin vazgeçilmezi olmuş durumdadır. Tüm dünyada web sitesi olmayan bir işletme artık ciddiye bile alınmaz haldedir. Çünkü web sitesi, 7/24 sizin her yerden ulaşılabilir ve bilgi alınabilir en iyi şubenizdir. İnsanlar artık bilgi almak için telefonla aramayı ya da ziyareti bir kenarı bırakmış, önce web sitesine girerek aradıklarını bulma yoluna gitmişlerdir. İşte tam da bu yüzden web sitesi, işletmenizin kimliğidir.


Günümüzde birçok şirket ya da şahıslar web tasarım yapıyor, ya da yaptığını zannediyor. Web sitesi asla bir kere yapılıp kendi haline bırakılacak bir unsur değildir. Web Sitesi bir fidan gibidir ve işletmenizle doğru orantılıdır. Örneğin web sitesindeki en ufak detaylar bile insanları sizin firmanız hakkında kaliteli ya da kalitesiz yorumu yapmaya sürükler. Sürekli güncellemek, bakım yapmak ve ilgilenmek kaliteli web tasarım şirketlerinin yapması gereken bir iştir.


Dijital dünyanın hayatımızın her alanına büyük yer ettiği günümüzde bu alanda varlık göstermek tüm kuruluşlar için büyük bir önem teşkil etmektedir. İnternet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması, doğru hedef kitleye ulaşılması ve sadık kullanıcı yaratılması amacıyla yapacağınız tüm çalışmalarda yanınızda olmak için varız.


Genç ve dinamik ekibimizle dijital dönüşümün her adımını takip ederek sizlere ve şirketinize en doğru çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni reklamcılık akımlarını takip ediyor stratejilerimizi bu akımı arkamıza alarak belirliyor, size özel çözümlerimizle online reklam alanında en doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.


Dijital tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek yazılımsal, içeriksel seo desteklerinden, anahtar kelime ve programatik reklamcılığa, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, reklamcılığı,grafik tasarımlar, marka yönetimi, baskı hizmetleri ve diğer tüm kreatif çalışmalarınızda profesyonel dijital medya planlama hizmetlerimizle yanınızdayız.


İnternet dünyasındaki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi yükseltmek ve etkileşiminizi arttırmak için tecrübeli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmeti sağlıyoruz. Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında sosyal medya planlama, yönetim ve uygulamalarında ulaşacağınız en doğru adres TAN BİLİŞİM. Doğru strateji, doğru hedef kitle ve doğru çalışma kriterleriyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda planlama aşamasından uygulamaya her adımımızı birlikte atıyor, tüm sorularınıza cevap olmak için çalışıyoruz. Dijital dünyada ihtiyacınız olan kreatif ve reklam projelerinizde en doğru adımları bizimle atın. Unutmayın; her marka bir işletmedir ancak her işletme bir marka değildir. Sizi markaya dönüştürmek için buradayız!